Новини

Центр дистанційного навчання МАУП розпочинає новий набір на курс: «Методи емоційно-образної терапії: вплив і саморегуляція»

Центр дистанційного навчання МАУП розпочинає новий набір на курс: «Методи емоційно-образної терапії: вплив і саморегуляція»

от Дарина Миколаївна Яременко -
Number of replies: 0

Дата проведення: старт 15.03.2021

Тривалість курсу: 10 занять , 60 академічних годин, 2 кредита ЄКТС

Період навчання : 5 тижнів

Вартість: 4500 грн.

Форма проведення: online

Курс присвячений практичному навчанню методам емоційно-образної терапії.

До цих методів належать робота з внутрішньою дитиною і внутрішнім батьком, візуалізація симптому, контрозпорядження, прямий та парадоксальний дозвіл, робота з образою, страхом, провиною та ресурсування. У курс введено дві техніки, що не входять в ЕОТ, але необхідні для навчального процесу - мнемотехніка і техніка наведення трансу, а також метод формулювання запиту на терапію.

Автор методу-кандидат психологічних наук, професор інституту психоаналізу,  член Професійної психотерапевтичної ліги Микола Дмитрович Лінде. Він очолює психологічний центр, в якому навчають викладачів і психологів роботі з дуже широким колом проблем методом ЕОТ.

За результатами проходження курсу  Ви отримаєте сертифікат

Міжрегіональної Академії Управління Персоналом (МАУП)


Детальніше за посиланням : http://maup.com.ua/ua/pro-akademiyu/novini1/usi-novini1/kurs-metodi-emocijno-obraznoi-terapi.html

 Відгуки студентів, які вже навчаються